Bize Ulaşın: 0532 206 6677 Destek S.S.S   Demo

Mobil Uygulama Hizmeti Mobil sektör yazılımı Android Mobil Uygulama ve İOS Mobil Uygulama için size özel çözümler sunuyoruz.
Siz de Android ya da İOS seçiminizi yaparak, mobil alanda da Hizmet ya da ürününüzü tanıtabilirsiniz!...

Mobil Uygulama Android
  • Müşterilerinize sunabileceğiniz birçok ödeme modülü kurulu olarak gelir.
  • Bayisi olduğunuz firmanın ürünlerini sitenize kolaylıkla ekleyebilirsiniz.
  • Sitenizi sadece bayilere açabilirsiniz. Bayilere farklı indirim oranı tanımlayabilirsiniz.
Mobil Uygulama İOS
  • Gelişmiş seo içeriğimiz ile arama ağlarında ilk sayfalarda olursunuz.
  • İnternet ortamına çıkabilen (Mobil ve Tablet) tüm cihazlarla uyumludur.
  • Yönetim Paneli ve düzenlenebilir içeriğimiz ile sitenizi değiştirebilirsiniz.

Analiz

Mobil Uygulama Yazılımı yaptırmak isteyen firma ya da şahsın tüm ihtiyaçlarını, taleplerini ve hedeflerini dinleyerek kendi yorum ve önerilerimizle birlikte projenin ilk adımlarını atıyoruz. Tasarım ve yazılım başlamadan müşteri tarafından gelen taleplerin iyi analiz edilmesi yoluyla, oluşabilecek tüm aksaklıkları yazılım başlamadan önce tespit edip sorunsuz ve kaliteli hizmet sunmanın temellerini atıyoruz.

Tasarım

Projenin gözle görülür bölümü için kullanıcı tarafında kolay kullanılabilirliği göz önünde bulundurarak mobil uygulamanın arayüzünü tasarlıyoruz. Kullanıcıların, yazılım bittikten sonra kullanabilecekleri mobil ekranları, öncesinde JPG olarak müşterinin onayına iletiyoruz. Müşteri sayfalar üzerinde değişiklik isterse son rötuşları yapıyoruz ve yazılım alt yapısına başlıyoruz.

Yazılım

Onaylanan JPG formatlı arayüzler uzman yazılım ekibimiz tarafından uygulama arayüzü olarak kullanılır ve mobil yazılım geliştirmeleri yapılır. Projenin çeşitliliğine göre native veya hybrid yapılar kullanılarak yazılım entegrasyonu yapılır.

Teslim

Yazılımı tamamlanan uygulama test ortamına alınarak son kontroller yapılır. Bu aşamada farklı cihazlardan girişler yapılır ve farklı kullanıcı deneyimleri ile uygulama kullanılabilir hale getirilir ve yine müşterimizin onayına sunulur. Son onaydan sonra uygulama App Store ve Android Market’e yüklenerek kullanıcıların beğenisine sunulur.

×