Bize Ulaşın: 0532 206 6677 Destek S.S.S   Demo
Neden Eticaret, Neden Biz

Neden Eticaret, Neden Biz

Neden E-Ticaret ? Neden Biz?

ETicaret kısa dönem içerisinde çok hızlı büyüyen bir sistemdir. İnsanların bitmek bilmeyen ihtiyaçları vardır. Örneğin bir bebeğiniz varsa ona alıcağınız kıyafetten tutun her şeyini karşılamanız gerekiyor ve bunların her biri için farklı yerlere gidip tek tek gezicek zamanınız yok ve internette aramaya başlıyorsunuz.

Müşterilerin aklında internette ürünler daha uygun çünkü mağazalar gibi kira vermiyorlar algısı olduğu için E-Ticaret konseptini daha çok benimsemiş oluyorlar.

Neden ETicaret Sitesi Sahibi Olmalıyım ?
Elinizde bir mal grubu veya hizmet var ve bunları tüketiciye sunup kazanç sağlamak istiyorsunuz isterseniz dükkan açıp tek bir noktanın müşterilerini bekleyip belirli bir kazanç kazanabilirsiniz ya da E-Ticaret sitesi açıp tüm internet ağını hedefleyip belirsiz bir kazanç sağlayabilirsiniz. Bence E-Ticaret sitesi açmak kazanç hedefleyip yükselmek isteyenler için daha başarılı bir sistem çünkü kirası faturası gibi bir çok dert artık yok.

Peki Neden Netlun ?

Çünkü sahibi olacağınız E-Ticaret sitesinde alışveriş ve bilgiler dönecek. Artık kullanıcılar nereden aldığına fazla bakmıyor. Yani marka algısı veya bağımlılığı neredeyse hiç yok. Onlar için güvenilir gelen her alışveriş noktasıdır. Elinde kahvesini içip bilgisayar başında sipariş veren kişi çok. İşte bu yüzden Netlun’u tercih etmelisiniz. Sahibi olacağınız sitenin host yani sunucusu çok önemli açılış ve geziş hızı yavaş olan bir siteyi kimse tercih etmez. Tasarım çok önemli güven vermeyen warez temalara sahip olan siteleri çoğu kişi tercih etmez. Yapacağınız sitenin güvenliğide çok önemli hemen saldırılınca çökmemesi veya verileri koruma altına alabilmesi gerekiyor. En önemlilerinden biri ise SEO puanınızın yüksek olması.

Seo Puanı nedir ve neden yüksek olmalıdır ?

Seo puanı yüksek olan siteler daha fazla güven verir ve aramalarda daha üstte çıkar yani bu yüzden seo dostu temalar ve sitelerin sahibi olmalısınız. İşte bu noktada Netlun’u seçmeniz gerektiğini doğrulamış oluyor. Tamamen seo dostu , güvenilir siteler ve uygun fiyatlar için bizi tercih etmelisiniz.

Detaylı bilgi için lütfen bize iletişim numaramızdan ulaşmayı ihmal etmeyiniz. Her zaman yardıma hazır olarak sizleri bekliyor olacağız.

About the Author

Leave a Reply

×